سه شنبه , 8 خرداد 1403 2024 - 05 - 28 ساعت :
» تکنولوژی » بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو
بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو
تکنولوژی - هوش مصنوعی

بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو

دی 3, 1402 00150

بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو

لوگو اولین شاخصی است که به چشم مشتریان و مخاطبان شما میخورد ، از این رو اهمیت بسیار زیادی در برندیگ و رشد کسب و کارتان ( 10 روش تبلیغات موثر در رشد کسب و کار )  دارد. راه های متنوعی برای طراحی لوگو وجود دارد. طراحی لوگو به روش سنتی و دستی میتواند هزینه زیادی با توجه به طرح و زمان در بر داشته باشد. امروزه با توجه به سرو و صدا و پیشرفت روز به روز هوش مصنوعی شما میتوانید  با کمک آن ها در کمترین زمان ممکن بدون هزینه لوگوی منحصر به فرد مطابق سلیقه خود داشته باشید. سایت های هوش مصنوعی ساخت و طراحی لوگو بسیار هوشمندانه بر اساس نوع کسب و کار و علایق شما لوگو طراحی میکنند. در ادامه این مقاله ابزار نیوز به بررسی و معرفی بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو میپردازد.

هدف ازطراحی لوگو چیست ؟

لوگو به نمادی سادی و البته بارز گفته میشود که معمولا برای نمایش هویت و شناسایی یک کسب و کار مانند شرکت ها و سازمان ها مورد استقاده قرار میگیرد. هدف از استفاده و طراحی لوگو هویت سازی و سازماندهی برند است که موجب جذب مشتریان بیشتر میشود. با طراحی لوگوی مختص خود شما در واقع عملکردی شرکت خود را به صورت برند انحصاری معرفی میکنید و خود را از رقبای خود متمایز میسازید. همچنین لوگوی انحصاری هر شرکت یا سازمان اطلاعاتی در رابطه با آن کسب و کار به مشتریان ارائه میدهد. برای مثال استفاده از لباس سفید در لوگو ی محلول سفید کننده کاملا نشان دهنده فعالیت شرکت است.

طراحی لوگو با هوش مصنوعی 

طراحی لوگو با هوش مصنوعی از طریق یک پلتفرم و برنامه آنلاین صورت میگیرد که به شما امکان طراحی و انتخاب لوگو مناسب با تجارت و برند مدنظر شما را میدهد. سازنده های لوگوی هوش مصنوعی با استفاده از ماشین لرنینگ برای تجزیه و تحلیل الگوها ، رنگ ها ، اکال و تایپو گرافی ، و ترکیب آنها لوگویی مطابق با سلیقه و معیار هخای شما طراحی میکنند.

پس از ورود به برنامه طراحی لوگو با هوش مصنوعی ، که برخی از بهترین های آن را د رادامه معرفی خواهیم کرد ، با پاسخدهی به چند سوال ساده معیارات خود را مشخص میکنید. شما باید نام کسب و کار و جزئیاتی چون نوع فونت ، رنگ و سبک مدنظر خود را وارد کنید. سپس از لیست لوگوهای طراحی شده مطابق با معیارات خود یک مورد را امتخاب کرده و به عنوان برند خود استفاده کنید.

کاربرد طراحی لوگو با هوش مصنوعی

بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو
بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو

با توجه به امکانات و مزایایی که طراحی لوگو با هوش مصنوعی با خود به همراه دارد ، کاربرد آن  در طراحی لوگوهای متنوع در صنایع روشی بسیار محبوب است. برخی از کاربرد های طراحی لوگو با هو مصنوعی به شرح زیر میباشد :

 طراحی لوگو برای برندهای جدید : استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی لوگو برای آن دسته از برند های جدیدی که بهخ دنیال لوگویی برجسته و جذاب هستند بسیار موثر است. لوگو میکر های هوش مصنوعی با بررسی نوع برند و هدف ، لوگوها و انتخاب های بیاری را پیش رو میگذارند که میتواند با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.

 بروز رسانی لوگو : گاهی اوقات برند ها به دنیال تغییر و بروزرسانی لوگوی برند خود هستند ، هوش مصنوعی قادر به تحلیل داده ها و شنناخت الگوهای موجود است ، از این رو میتواند بهترین پیشنهاد هارا برای بروزرسانی و تغییر لوگوی شما ارائه دهد.

 طراحی لوگو برای تبلیغات : لوگوی یک برند در تبلیغات مهم ترین بخش محسوب میشود. با اطلاعات و دسترسی و هوشمندی هوش صنوعی در طراحی لوگو ، شما میتوانید یک لووگوی مناسب اهداف تبلیغاتی طراحی و دریافت کنید.

طراحی لوگو برای محصولات : در انواع صنایع انتخاب صحیح لوگوی محصول اهمیت بسیاری دارد. هوش مصنوعی طراحی لوگو میتواند برای همه محصولات شما درست هماهنگ با برند لوگو طراحی کند.

مزایا هوش مصنوعی در طراحی لوگو

معایب استفاده از هوش مصنوعی طراحی لوگو

بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو
بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو

طراحی لوگوی برند همانطور که از مزایا و کاربرد های فراوانی برخوردار است ، با چالش و معهایبی نیز همراه میباشد. برخی از معایب طراحی لوگو با هوش مصنوعی در ادامه آورده شده اند.

 •  ناتوانی در درک مفاهیم و معنا : ممکن است هوش مصنوعی در طراحی لوگوهایی که شامل اشکال و مفاهیم پیچیده هستند با مشکل موتاجه شود. چرا که برخی الگوریتم های هوش مصنوعی در درک مفاهیم و معنا ناتوان هستند.
 • محدودیت‌های قالب‌بندی : هوش های مصنوعی طراحی لوگو به طور معمول از قالب های خاصی استفاده میکنند و از الگو های ثابتی استفاده میکنند. بنابر این ممکن است خلاقیت و تنوع انچنانی در طراحی های انها مشاهده نشود.
 • نیاز به داده‌های بزرگ : هوش مصنوعی طراحی لوگو برای پیش بینی و آموزش به داده های بزرگ نیاز دارد.

به طور کلی ، استفاده از هوش مصنوعی و طراحی لوگو با آن به صرفه جویی در زمان و هزینه ها بسیار کمک میکند اما معایبی را با خود نیز به همراه دارد.

هوش مصنوعی طراحی لوگو logoai.com

یکی از بهترین هوش های مصنوعی طراحی لوگو سایت رایگان LogoAi است. تفاوت این هوش مصنوعی با نمونه های مشابه خود استفاده از الگو و طراحی های  خاص و منحصر به فرد به جا الگو های از پیش اماده است. گام های طراحی لوگوی برند شما توسط این هوش مصنوعی به شرح زیر است.

 1. در ابتدا وارد سایت logo Ai شده و بر روی Let`s make a logo کلیک کنید.
 2. سپس باید نام برند و یک شعار درباره کسب و کار خود بدهید که این بخش کاملا اختیاری است. سپس دکمه continue را بزنید.
 3. بعد از آن حوزه کاری خود را انتخاب کنید؛ برای مثال غذایی.
 4. در این مرحله از طراحی لوگو با هوش مصنوعی طیف رنگی که با رنگ کسب و کار شما سازگار است را انتخاب کنید.
 5. در بخش بعد استایل و فونت لوگو را مشخص کنید ( شما میتوانید در این بخش با توجه به لوگوی معروف ترین برند های حوزه کاری خود فونت و استایل های مناسب را مشاهده و انتخاب کنید. )
 6.  در اخر یک لیست از لوگوها به شما ارائه می‌دهد که امکان لایک ، دانلود و ویرایش آن را خواهید داشت.

بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو Brandmark.io

یکی دیگر از بهترین هوش های مصنوعی طراحی لوگو که طرفداران بسیاری دارد ، brandmark.io است. با این ابزار امکان طراحی و ساخت لوگوی منحصر به فرد ، حرفه ای و خاص وجود دارد. برای استفاده از هوش مصنوعی brandmark.io نیازی به دانش و تجربه گرافیکی نیست. این هوش مصنوعی با قابلیت های خود با توجه به نام برند و معیاراتی که برای آن تعیین میکنید انواع مختلفی از لوگو ها با ترکیب های رنگی متنوع طراحی میکند.

این هوش مصنوعی طراحی لوگو با بررسی شباهت دیگر لوگوهای معروف و مشابه زمینه کاری شما سعی میکند از تکراری بودن طرح لوگوی شما جلوگیری کند و لوگویی یونیک و منحصر به فرد طراحی کند. البته لازم به ذکر است که برخی از موارد و کارایی های این هوش مصنوعی  کاربردی رایگان نیست و رای دسترسی به تمامی قابلیت های آن میبایست پرداخت ارزی انجام دهید.

چگونگی کار با هوش مصنوعی brandmark.io

روند و مراحل استفاده از هوش مصنوعی brandmark.io برای طراحی لوگو بسیار واضح و روشن است. کافیست وارد سایت شوید و در صفحه نخست اطلاعات مربوط به کسب و کار و برند خود چون نام ، شعار ، زمینه کاری و … را وارد کنید. سپس طیف رنگی ، استایل و فونت مدنظر خود را به هوش مصنوعی ارائه دهید تا با توجه به آنها لیستی از بهترین طراحی های خود ارائه دهد. پس از انتخاب از میان طراحی های هوش مصنوعی شما درای یک برند خلاقانه ، جذاب و حرفه خواهید بود. تجربیات و سوالات خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

طراحی لوگو با هوش مصنوعی Logoshi

یکی دیگر از ابزار های طراحی لوگو به صورت آنلان و کمک هوش مصنوعی Logoshi است.  این ابزار یکی از هترین هوش های مصنوعی طراحی لوگو از نظر کاربران است. روند و فرایند طراحی لوگو در این ابزار نیز مشایه دیگر و هوش های مصنوعی طراحی لوگو است. به طور خلاصه شما میبایست وارد سایت این ابزار شوید ، حوزه فعالیت و کسب و کار خود را وارد کند و سپس با وارد کردن برخی از کلمات کلیدی لوگوی دلخواه و حرفه ای خود را از هوش مصنوعی دریافت کنید. برای مثال اگر به دنبال لوگو برا یک املاکی هستید میبایست از کلماتی چون خانه و کلید استفاده کنید.

امکان ویرایش و تغییر رنگ نیز پس از انتخاب لوگو وجود دارد. در کل لوگوشی یکگ ابزار هوش مصنوعی طراحی لوگوی ساده است که در کمترین زمان ممکن طرح های خاص و حرفه ای را بدون هزینه ای به شما ارائه میدهد.

هوش مصنوعی Looka برای طراحی لوگو

شرکت لوکا در زمینه طراحی لوگو با هوش مصنوعی فعالیت میکند که با استفاده از الگوریتم دیپ لرنینگ یا همان یادگیری عمیق برای تحلیل و شناسایی الگوهای طراحی استفاده میکند. کاربران میتوانند لوگوهای با کیفیت و خاص با توجه به سلیقه خود طراحی کنند و در فرمت های مختلف دریافت کنند.

چه زمانی از هوش مصنوعی برای طراحی لوگو استفاده کنیم ؟

با توجه به شراط و ویژگی های طراحی لوگو توسط هوش مصنوعی بهتر است از این تکنولوژی در موارد و شرایط خاصی استفاده کنید.

استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک : زمانی که نمی خواهید هزینه ی زیادی را پرداخت کنید ، هوش مصنوعی طراحی لوگو بسیار گزینه مناسبی است چرا که هزینه طراحی لوگو به روش های قدیمی بسیار هزینه بر هستند.

پروژه‌های موقت : اگر به فکر طراحی یک لوگوی موقت برای پروژه های خاص هستید و زمان نیز برای شما اهمیت دارد ، استفاده از هوش مصنوعی های طراحی لوگو به شما توصیه میشود.

کاهش هزینه : در صورتی که برای برند سازی و طراحی لوگوی خود بودجه محدودی دارید میتوانید با کمک هوش مصنوعی لوگو منحصر به فرد خاص طراحی کنید و از هزینه ها تا حد زیادی بکاهید.

بهترین هوش مصنوعی های طراحی لوگو

بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو
بهترین هوش مصنوعی طراحی لوگو

به طور کلی برخی از بهترین هوش مصنوعی ها برای طراحی لوگو از دید کاربران و رتبه ها به شرح زیر میباشد :

 1. logomaster.ai
 2. tailorbrands.com
 3. logo.com
 4. design Ev
 5. brandmark.io
 6. logonomy (طراحی لوگو فارسی)
 7. Wix Logo Maker
 8. Designs.ai

جمع بندی

همانطور که میدانید طراحی لوگو یک بخش بسیار مهم در رشد کسب و کار و برند سازی است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود هوش مصنوعی به دنیا بسیاری از فعالیت هایی که هزینه و زمان زیادی را نیاز داشتن به راحت توسط ابزار های هوشمند و هوش مصنوعی طراحی و انجام میشوند. در این مقاله به بررسی برخی ار بهترین ابزار ها و هوش های مصنوعی طراحی لوگو پرداختیم.

هوش های مصنوعی طراحی لوگو با فرایندی ساده و مشابه یکدیگر عمل میکنند. هوش مصنوعی با دریافت برخی اطلاعات و معیارات از شما شروع به طراحی لوگوهای منحصر به فرد و خاص مختص شما در انواع مختلف میکند که میتوانید از میان ان ها انتخاب کنید. یکی از بهترین هوش های مصنوعی طراحی لوگو brandmark.io است ، شما با کمک این ابزار هوشمند متوانید در کمترین زمان و کیفیت بالا طراحی و دریافت کنید. توجه داشته باشید که برخی از هوش مصنوعی های طراحی لوگو نیازمند خرید اشتراک و پرداخت هزینه است.

Avatar

ertaweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×
  ورود / عضویت