سه شنبه , 8 خرداد 1403 2024 - 05 - 28 ساعت :

بایگانی سوالات متداول | ابزار نیوز

شرایط گارانتی دیجی شاپ چگونه است؟

مرداد 23, 14010 10

امروزه توجه به کیفیت کالا از مهمترین وظایف فروشندگان کالا است و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد. در همین راستا شرکت دیجی شاپ  مفتخر به ارائه سرویس در اسرع وقت به مشتریان گرامی می باشد.

چطور میتوانم امتیاز‌ بگیریم؟

مرداد 23, 14010 11

بعد از ساخت حساب کاربری در دیجی‌ شاپ، می توانید با یکی از روش های زیر از دیجی‌شاپ امتیاز کسب کنید: خرید کالا ثبت نظر انجام ماموریت‌های دیجی‌شاپ توجه کنید چنانچه ماموریتی در دیجی‌‎شاپ موفقیت‌آمیز انجام شود، دریافت امتیاز آن مستلزم انتخاب دکمه‌ی “دریافت امتیاز” می‌باشد.

هزینه روش‌های ارسال با اشتراک دیجی‌پلاس چقدر است؟

مرداد 23, 14010 6

اعضای دیجی‌پلاس می‌توانند به ازای هر ماه اشتراک، چهار ارسال رایگان بر روی مرسوله های عادی که مبلغ آن‌ها کمتر از 500 هزار تومان است، داشته باشند. ارسال رایگان هر مرسوله با توجه به روش ارسال آن متفاوت می باشد و در برخی روش های ارسال امکان استفاده از “سرویس ارسال رایگان” دیجی پلاس وجود ندارد.  

چطور میتوانم سفارشم را لغو کنم ؟

مرداد 23, 14010 6

شما میتوانید با مراجعه به پروفایل خود سفارش یا مرسوله ایی که از ارسال آن منصرف شدید را لغو نمایید. میتوانید برای مشاهده روند لغو سفارش به توضیحات تکمیلی مراجعه کنید.

چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم ؟

مرداد 23, 14010 8

وارد سایت دیجی شاپ شوید. روی گزینه سفارش های من کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات میتوانید سفارش خود را ببینید. میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

×
ورود / عضویت